Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/euromed/domains/centrumcls.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2364 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/euromed/domains/centrumcls.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2368 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/euromed/domains/centrumcls.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169 Badamy dzieci na Wilkowyjach | Centrum Leczenia Skolioz

Badamy dzieci na Wilkowyjach

W tym tygodniu rozpoczynamy w tyskim Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 (ul. Leśna 66) badania komputerowe wad postawy najmłodszych.

Wykorzystamy do tego platformę pedobarograficzną, dzięki której możliwe jest precyzyjne określenie nie tylko płaskostopia, ale i pojawiających się w rozwoju np. skolioz, płaskich pleców czy koślawości oraz szpotawości kolan i stóp. Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne i trwa kilka minut.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Required fields are marked *

Show Buttons
Hide Buttons