KIM JESTEŚMY

O nas

Centrum Leczenia Skolioz to nasza odpowiedź na coraz szerszy problem, jakim są wady postawy u dzieci.

Od lat współpracujemy z Poradniami Wad Postawy. Niestety pomoc, jaką można w nich uzyskać, podążając za wskazaniami Narodowego Funduszu Zdrowia, jest w naszej opinii dalece niewystarczająca. A nam zależy na tym, aby pacjenci mogli korzystać z najlepszych i sprawdzonych usług świadczonych z uśmiechem na twarzy i troską. Chcemy, aby nasi mali pacjenci z chęcią uczestniczyli w zajęciach i jak najszybciej wracali do pełni zdrowia.

Chcemy także, aby zarówno te dzieci, jak i ich rodzice, byli wzajemnie zmotywowani oraz zaangażowani w rehabilitację. Bo właśnie taka systematyczna praca przynosi najlepsze efekty..

Misja

Wady postawy wpływają całościowo na zdrowie, poziom energii i jakość  życia, oraz skuteczność w działaniu, a w efekcie na zadowolenie z życia. Dlatego zapewniając dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań w rehabilitacji wad postawy dzieci oraz kompetentnych i  troskliwych specjalistów dbamy o jak najlepszy start w dorosłe życie naszych  małych pacjentów.

Nasze wartości

Czym kierujemy się w naszej pracy? Bliskie nam są szczególnie trzy wartości, które chcemy odzwierciedlić w naszych usługach i pracy z pacjentem:

Zdrowie dziecka – zadbanie o zdrowie dziecka to inwestycja w jego przyszłość. Szczególnie ważny w tym względzie jest zdrowy kręgosłup. Zdrowie i dobro dziecka jest więc na pierwszym planie w naszej pracy.

Nowoczesne podejście – ważne jest dla nas, aby stosować nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Wyrazem tego jest nasze systemowe podejście do rehabilitacji, zastosowanie najnowocześniejszych wskazań rehabilitacyjnych(SOSORT) oraz innowacyjnych metod pracy

Skuteczność działania – stosując uznawane na świecie certyfikowane metody dbamy o skuteczność rehabilitacji.

POWIEDZIELI O NAS