OUR DOCTORS

Aleksandra Grzondziel

Fizjoterapeuta

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.Jako fizjoterapeuta pracuje już 9 lat, z małymi pacjentami od 2 lat. W pracy stara się podchodzić do pacjenta indywidualnie gdyż każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Największą satysfakcję sprawiają jej widoczne postępy w rehabilitacji, wtedy czuje że jej ciężka praca przyczynia się do polepszenia jakości życia jej podopiecznych.

Monika Kijas

Fizjoterapeuta

Od 9 lat zajmuje się rehabilitacją dzieci i młodzieży. Swoją pracę wykonuje z pasją oraz pełnym zaangażowaniem, dbając o dobro pacjentów oraz dążąc do poprawy zdrowia i jakości ich życia.

Magdalena Drogoń

Fizjoterapeuta

Od 4 lat zajmuję się rehabilitacją dzieci. Specjalizuje się w leczeniu skolioz i wad postawy. Staram się aby w tej dziedzinie wyróżniała mnie przede wszystkim nieszablonowość i indywidualne podejście.

Monika Ślęzak-Majewska

Fizjoterapeuta

Jest fizjoterapeutką z kilkuletnim stażem. Specjalizuje się w pracy z dziećmi. Do pracy z pacjentami stara się podchodzić kompleksowo, aby problem, z którym do niej przychodzą, już nigdy nie wracał.

dr hab. n. med. Jacek Durmała

Lekarz

Specjalista pediatrii i rehabilitacji medycznej. Od września 2016 roku ściśle współpracuje z Centrum Leczenia Skolioz. Udziela specjalistycznych konsultacji w zakresie wad postawy.